Постинг
29.09.2017 20:55 -
ЕДИН МНОГО ПРОСТ ОТГОВОР
ДОКОГА ЩЕ МИ ГОВОРЯТ З РУМЪНИЯ И БЪЛГАРИЯ
Ежедневно ми правят изказвания разни селяни-политици, политолози, магистрати и социолози за разликата между съдебната система на Румъния и България.
А отговорът е прост.
Румъния има за задкулисие Франция, а ние-Русия. Приказките за САЩ нямат нищо общо с истината.
Запомнете го, бе идиоти!
Ежедневно ми правят изказвания разни селяни-политици, политолози, магистрати и социолози за разликата между съдебната система на Румъния и България.
А отговорът е прост.
Румъния има за задкулисие Франция, а ние-Русия. Приказките за САЩ нямат нищо общо с истината.
Запомнете го, бе идиоти!
Няма коментари

