Постинг
29.06.2023 08:44 -
ЕДНА МОЯ ВЕРСИЯ ЗА "МЕТЕЖЪТ НА ПРИГОЖИН", КОЯТО НИКОЙ НЕ СПОМЕНАВА
Автор: bosia
Категория: Политика
Прочетен: 10102 Коментари: 19 Гласове:
Последна промяна: 13.07.2023 08:49
Прочетен: 10102 Коментари: 19 Гласове:
6
Последна промяна: 13.07.2023 08:49
КОГАТО СЕ ПРИДВИЖВАШ В КОЛОНА ПО ОТКРИТИ ПЪТИЩА СТАВАШ ЛЕСНА МИШЕНА
Допускам с висока степен на достоверност, че т. нар. "МЕТЕЖ" на Прогожин е чекистка комбинация за разкриване на заговрници срещу Путин/ПУТИкаНтроп/ или опозиционно настроени срещу властта му.Познавам много добре стила на чекистите, какъвто е и Путин и техните множество комбинации за изваждането им светло чрез подобни провокации. Фактът, че Пригожин се придвижваше в колона по открити пътиша го правеше лесна мишена за унищожаване чрез авиация, минни полета или ракетна атака.
Такива опити, обаче-нямаше.
В един момент, обаче, когато Москва беше съвсем близо и можеше разгърнато да бъде атакувана похдът беше внезапно прекратен без обясними причини.
Това ме кара да мисля, че този поход беше чекистка комбинация да се види кой как ще реагира и ще се разкрие, че е против политиката и действията на Путин в Украйна. Историята на СССР и Русия е фрашкана с такива провокации, вследствие на което руските и съветски диктатори периодично са избивали опозицията си.
Допускам с висока степен на достоверност, че т. нар. "МЕТЕЖ" на Прогожин е чекистка комбинация за разкриване на заговрници срещу Путин/ПУТИкаНтроп/ или опозиционно настроени срещу властта му.Познавам много добре стила на чекистите, какъвто е и Путин и техните множество комбинации за изваждането им светло чрез подобни провокации. Фактът, че Пригожин се придвижваше в колона по открити пътиша го правеше лесна мишена за унищожаване чрез авиация, минни полета или ракетна атака.
Такива опити, обаче-нямаше.
В един момент, обаче, когато Москва беше съвсем близо и можеше разгърнато да бъде атакувана похдът беше внезапно прекратен без обясними причини.
Това ме кара да мисля, че този поход беше чекистка комбинация да се види кой как ще реагира и ще се разкрие, че е против политиката и действията на Путин в Украйна. Историята на СССР и Русия е фрашкана с такива провокации, вследствие на което руските и съветски диктатори периодично са избивали опозицията си.
Следващ постинг
Предишен постинг
Може и да има подобна дървотия, но е прекалено сложно за идиотите на Путин. Фактът, че Пригожин и Шойгу се мразят означава, че е по-скоро борба за кокал. Алкохолният фактор също не е без значение.
цитирайДаже четох славословия за ума на путлер, че кандидатите за новичок и високоетажни полети били изяснени и ще получат подобаващото им се внимание.
цитирайне са за тебе работи като мисленето и съобразяването. Ти си гнилометна машина, следва с това да се занимаваш.
цитирайТи не само плюеш лайна, явно ги и ядеш!
цитирайБългария е под контрола на Русия (както отбелязваш и ти редовно), но ти си си все още жив. Което означава, че си путински агент. Нещо като Пригожин - даже си бил и в пандиза. Е, не точно за това че си душил жена, с цел да я обереш.
цитирайbosia написа:
Познавам много добре стила на чекистите, какъвто е и Путин и техните множество комбинации за изваждането им светло чрез подобни провокации.
...
В един момент, обаче, когато Москва беше съвсем близо и можеше разгърнато да бъде атакувана похдът беше внезапно прекратен без обясними причини.
Това ме кара да мисля,
...
В един момент, обаче, когато Москва беше съвсем близо и можеше разгърнато да бъде атакувана похдът беше внезапно прекратен без обясними причини.
Това ме кара да мисля,
Ако наистина познаваше, значи си карал некоя школа на ДС. Но тъй като нищо явно не познаваш, това ме кара да мисля, че си обикновен глупак (с брада, за да приличаш на Карл Маркс и да те бъркат неволно в милицията)
И сега ти обяснявам. Логиката ти е глупава, защото Путин (руската държава), въобще не желае да дозабатачва Русия в гражданска война. Самата война с Украйна е именно гражданска - от двете страни са преобладаващо руснаци (и още повече рускоговорящи).
Що за Франкенщайн е самият отряд на Пригожин и самият Пригожин? Дали Пригожин го е играл проектиран предварително агент на разведката от най-ранната си младост, още преди да влезе в затвора дори. Защото е възможно, да е бил внедрен в бандитски среди, да е имал поръчение, да души жени с цел грабеж, да прекара част от живота си в затвора с цел да се съедини с престъпния свят. А сега?
Сега, неговият отряд е бъкан със затворници. Т.е. Русия използва затворниците за пушечно месо. А в тоя отряд има и елитни спецназовци, които какви го играят - вероятно вътрешно НКВД.
Което контролира даже и самия Пригожин, който не знае, от кой внедрен агент в обкръжението си може да получи куршум.
А прочее, това била частна армия. Частна, частна - колко да е частна, след като получава постоянни и значителни ресурси от държавата? Пореден "прецедент" на дълбоко не разбиране на понятието "частна". Което е свързано и с неразбирането на понятието "частна собственост".
И сега, с частната собственост май започва една огромна гавра. Преебаните камилчета, дето са повярвали в частната собственост, на запад им конфискуват частната собственост. А във време на война, ги трепят безмилостно, докато те си мислят, че са професионалисти, които ще изкарат много пари.
А и в двата случая, са напълно зависими именно от държавата. Т.е. кога изкарват пари, тия пари държавата им ги дава. А след това държавата им ги взима и даже ги трепе.
Драги ми смехурко,
Духовит си като вентилатор!
Застани пред вентилатора си, понеже берковското слънце идва малко в повече на главицата ти.
цитирайДуховит си като вентилатор!
Застани пред вентилатора си, понеже берковското слънце идва малко в повече на главицата ти.
bosia написа:
Драги ми смехурко,
Духовит си като вентилатор!
Застани пред вентилатора си, понеже берковското слънце идва малко в повече на главицата ти.
Духовит си като вентилатор!
Застани пред вентилатора си, понеже берковското слънце идва малко в повече на главицата ти.
Нещо бъркаш берковското слънце със старозагорското. А разстоянието между Берковица и Стара Загора е много по-малко отколкото между Стара Загора и Масква.
Тука е най-мократа част на България през лятото. Басейнот не може да почне. От студ и дъжд.
Така че престани да се опитваш да разсъждаваш кво е времето на Марс! Не ти е ясно, кво е времето в България.
Проблемът не е в силното слънце, а в меката ти тиквица.
цитирайbosia написа:
Проблемът не е в силното слънце, а в меката ти тиквица.
Тикви се раждат в полето. Планината ражда мечки.
Ти си доказателство, че берковските "мечки" са плюшени!
цитирайbosia написа:
Ти си доказателство, че берковските "мечки" са плюшени!
Ти си доказана тиква. Тръгнал да ни казва времето на Марс - не знае как е в България.
Доказаната Тиква ти е пряк началник и любимец, берковска кратуно!
И се нарича ПУйко Борисов.
цитирайИ се нарича ПУйко Борисов.
bosia написа:
Доказаната Тиква ти е пряк началник и любимец, берковска кратуно!
И се нарича ПУйко Борисов.
И се нарича ПУйко Борисов.
Правилно се сещаш веднага и за другите тикви. Които обаче са в твоя отбор от тикви, а не от моя. Прочее, сега за набеждаване, да те дам ли на прокурор, а?
Не се опитвай да ме направиш свой роднина.
За берковския прокурВор ли говориш?
цитирайЗа берковския прокурВор ли говориш?
bosia написа:
За берковския прокурВор ли говориш?
За берковския прокурВор ли говориш?
За главния. Е сега пускам жалбата/
Непременно пусни и копие до арменския поп!
цитирайbosia написа:
Непременно пусни и копие до арменския поп!
Пуснах. Очаквай призовка!
Откъде "познаваш много добре" работата на чекистите? Най-много да си ял бой в някой милиционерски участък.
цитирай
