Постинг
25.12.2018 13:41 -
КОЛЕДНИ ПОЖЕЛАНИЯ
ЧЕСТИТА КОЛЕДА И РОЖДЕСТВО, БРАТЯ И СЕСТРИ
Днес е най-красивия и знаменателен ден защото казва на всеки от нас, че Бог и ние сме дошли на този свят по един и същи начин. И ние и Той сме родени от земна майка. Следователно ние, хората, имаме и нещо божествено у нас. Но трябва да имаме силна вяра в това, което мислим и правим, за да събудим в себе си волята да доведем нещата докрай.
Годината, която измина беше противоречива, но и българите започнаха да се събуждат. Вярно, все още всеки по инерция тегли чергата към собствените си проблеми, но сме близо до проблясъка, че всички злини идват от едно място и трябва да се обединим, за да успеем да елиминираме Сатаната и да организираме обмислено и правилно милата ни Родина.
Тогава успехът и божията благодат ще ни следват, ще сме свободни и солидарни и ще живеем задружно и добре.
Пожелавам ви от сърце здрав дух, правилна мисъл и решителни действия в тази посока. Всичко има край и само тоягата има два края. Време да я хванем и издърпаме от ръцете на мафиотската държава и да подпукаме безотговрните, корумпирани и зависими от чужди интереси политически хемороиди, които съсипват държавата и народа.
Пожелавам ви през тази година да променим себе си, за да можем да променим Родината и да я направим най-доброто място за живот!
25 декември 2018 г.
Николай Колев-Босия
Да виждаш невидимото - Когато се страхув...
Молитвата на Йосиф - Когато сте объркани...
Молитвата на Йосиф - Когато сте объркани...
Молитвата на Йосиф - Когато сте объркани...
Молитвата на Йосиф - Когато сте объркани...
Ибн Фадлан, Пътешествие до Волжка Българ...
ИСТИНАТА ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА !!!!!!!!!!
ПЪЛНИЯТ ТЕКСТ НА ПИСМОТО НА ЗЕЛЕНСКИ ДО ...
ИСТИНАТА ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА !!!!!!!!!!
ПЪЛНИЯТ ТЕКСТ НА ПИСМОТО НА ЗЕЛЕНСКИ ДО ...
Честита Коледа на Малкото, но Истински БЪЛГАРИ Останали в Задунайската Болшевишко-Милиционерска КОЧИНА !
Пожелавам си Догодина да Заменим Доматите с ГРАНАТИ, Защото Управляващите ни от 1944 Година Комунисти не са Вегетарианци а КРЪВОПИЙЦИ !
ДА СЕ ЗНАЕ !
Мирните Потести не са Протести а РАЗХОДКИ !
Мирните Протести са Под Егидата на Копелетата от МВР и Курвите от ДАНС !
Задунайския КЕНЕФ 74 Години се Управлява от Комунисти и Милиционери, Тоест Терористи и Убийци и от Децата и Внуците на Тези Терористи и Убийци !
Срещу Терористи и Убийци се Действа и ще се Действа САМО и ЕДНСТВЕНО със Средства на ТЕРОР и УБИЙСТВА !
БЪЛГАРИ ПОМНЕТЕ !
Комуниста Няма Майка и Баща, Род и Родина !
Комуниста е Интернационалист Тоест Копеле и Ражда Копелета !
Комунисти, Деца на Комунисти, Внуци на Комунисти-САМО ДО СТЕНАТА !
Милиционери, Деца на Милиционери, Внуци на Милиционери-САМО ПОД ЗЕМЯТА !
КАЗАХ !
w-w-w.b-u-l-g-a-r-y-a.g-a/c-o-m-m-u-n-i-s-m.h-t-m-l
цитирайПожелавам си Догодина да Заменим Доматите с ГРАНАТИ, Защото Управляващите ни от 1944 Година Комунисти не са Вегетарианци а КРЪВОПИЙЦИ !
ДА СЕ ЗНАЕ !
Мирните Потести не са Протести а РАЗХОДКИ !
Мирните Протести са Под Егидата на Копелетата от МВР и Курвите от ДАНС !
Задунайския КЕНЕФ 74 Години се Управлява от Комунисти и Милиционери, Тоест Терористи и Убийци и от Децата и Внуците на Тези Терористи и Убийци !
Срещу Терористи и Убийци се Действа и ще се Действа САМО и ЕДНСТВЕНО със Средства на ТЕРОР и УБИЙСТВА !
БЪЛГАРИ ПОМНЕТЕ !
Комуниста Няма Майка и Баща, Род и Родина !
Комуниста е Интернационалист Тоест Копеле и Ражда Копелета !
Комунисти, Деца на Комунисти, Внуци на Комунисти-САМО ДО СТЕНАТА !
Милиционери, Деца на Милиционери, Внуци на Милиционери-САМО ПОД ЗЕМЯТА !
КАЗАХ !
w-w-w.b-u-l-g-a-r-y-a.g-a/c-o-m-m-u-n-i-s-m.h-t-m-l

