Постинг
13.09.2014 16:22 -
ПИТАНЕ ДО СОБСТВЕНИЦИТЕ НА "БЛОГ.БГ"
ДО СОБСТВЕНИКА НА „BLOG.BG”
Уважаеми господа,
Вчера ми се обадиха мои приятели, че не са имали достъп до блога ми. Днес продължават да нямат достъп до моя блог. В същото време са се обаждали от министерството на транспорта в лицето на директора на ИА „Автомобилна администрация” Димитър Ганев и са заплашвали със съд и разправа.
Искам да знам каква е причината за това.
Надявам се, че в най-бълз срок ще получа задоволителен отговор.
Ако не съм удовлетворен, вероятно, ще напусна „Блог.бг”
Н. Колев-Босия
Лидерите на Украйна, Обединеното кралств...
Имаме президент без морал
Полицията: "Педофил" Хю Хефнър...
Имаме президент без морал
Полицията: "Педофил" Хю Хефнър...

